/ Crystals / SXT32411CC27-50.000M
minImg
SXT32411CC27-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32411CC27-50.000M
설명:
CRYSTAL 50.000MHZ 11PF SMD
재고 : 2069
사용자 가이드
Load Capacitance 11pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 50 MHz