/ Crystals / SXT32413AA17-27.000M
minImg
SXT32413AA17-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32413AA17-27.000M
설명:
CRYSTAL 27.000MHZ 13 PF SMD
재고 : 1700
사용자 가이드
Load Capacitance 13pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz