/ Crystals / SXT32417BB27-14.7456M
minImg
SXT32417BB27-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32417BB27-14.7456M
설명:
CRYSTAL 14.7456MHZ 17PF SMD
재고 : 3241
사용자 가이드
Load Capacitance 17pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT324
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz