/ Crystals / SXT32418DA07-37.400M
minImg
SXT32418DA07-37.400M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32418DA07-37.400M
설명:
CRYSTAL 37.400MHZ 18PF SMD
재고 : 1500
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 37.4 MHz