/ Crystals / SXT32418FC48-24.576M
minImg
SXT32418FC48-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT32418FC48-24.576M
설명:
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
재고 : 6240
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT324
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz