/ Crystals / SXT3247AA16-12.288M
minImg
SXT3247AA16-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT3247AA16-12.288M
설명:
CRYSTAL 12.288MHZ 7PF SMD
재고 : 1243
사용자 가이드
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz