/ Crystals / SXT83418CC48-27.000M
minImg
SXT83418CC48-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
제품 번호:
SXT83418CC48-27.000M
설명:
CRYSTAL 27.000M 18PF SMD
재고 : 1000
사용자 가이드
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SXT834
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz