Microchip Technology
제품 번호:
SY100EP15VK4G
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 2:4 2.5GHZ 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 100EP, Precision Edge®, ECL Pro® |
| Input | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 5.5V |
| Output | LVECL, LVPECL |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 2.5 GHz |
| Base Product Number | SY100EP15 |