SY100EP33VKI
Microchip Technology
제품 번호:
SY100EP33VKI
제조업체:
Microchip Technology
패키지:
8-MSOP
설명:
IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8MSOP
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Bits per Element 2
Count Rate 4 GHz
Logic Type Divide-by-4
Trigger Type Positive, Negative
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Direction -
Supplier Device Package 8-MSOP
Series 100EP
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply 3.3 V ~ 5 V