SZMM3Z62VT1GX
Nexperia USA Inc.
제품 번호:
SZMM3Z62VT1GX
제조업체:
Nexperia USA Inc.
패키지:
SOD-323
설명:
SZMM3Z62VT1G/SOD323/SOD2
재고 : 20700
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Power - Max 300 mW
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms