Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
T10W1NR-F
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 1UF 10% 1KVDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$52.231
$52.231
10
$49.3259
$493.259
50
$43.52292
$2176.146
100
$39.89601
$3989.601
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Paper, Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 2.190" (55.63mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.810" (20.57mm) |
| Termination | Threaded, Male |
| Mounting Type | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Size / Dimension | 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | T |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Bulk |