Panduit Corp
제품 번호:
T12F-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPIRAL WRAP 1/8" X 500' NATURAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$257.0795
$257.0795
10
$249.2857
$2492.857
50
$241.49551
$12074.7755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Color | Natural |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | T |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 500' (152.40m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.125" (3.18mm) |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | T12F |
| Heat Protection | - |