TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
T1319100220-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
H10A-TS-2M20
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.8205
$10.8205
10
$9.7888
$97.888
25
$9.52964
$238.241
50
$9.16712
$458.356
100
$8.49376
$849.376
250
$8.442004
$2110.501
500
$8.131259
$4065.6295
1000
$7.250808
$7250.808
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Size | H10A |
| Housing Material | Aluminum Alloy, Die Cast |
| Thread Size | M20 |
| Size / Dimension | 2.488" L x 1.169" W x 2.291" H (63.20mm x 29.70mm x 58.20mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HA |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Housing Color | Gray |
| Style | Side Entry, Dual |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T131 |