TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
T2050322101-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEE-032-M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.2145
$13.2145
10
$11.9529
$119.529
25
$11.63674
$290.9185
50
$11.19404
$559.702
100
$10.37191
$1037.191
250
$10.308678
$2577.1695
500
$9.92921
$4964.605
1000
$8.854066
$8854.066
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 32+Ground |
| Voltage Rating | 500V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | H16B |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | CE, DE |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HEE.32, HTS |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T205 |