TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
T2580011154-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
PIN-Q1-M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.7815
$18.7815
10
$18.38915
$183.8915
25
$17.8999
$447.4975
50
$17.01963
$850.9815
100
$15.356845
$1535.6845
250
$15.259014
$3814.7535
500
$13.302717
$6651.3585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 50V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | CEM, DEM |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Quintax |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T258 |