Curtis Industries
제품 번호:
T38113-14-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.1935
$10.1935
10
$8.7324
$87.324
25
$8.33378
$208.3445
50
$7.49151
$374.5755
100
$7.092605
$709.2605
250
$6.4277
$1606.925
500
$5.984392
$2992.196
1000
$5.65193
$5651.93
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel, Stainless |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel; Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 38000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Circuits | 14 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 14 |
| Base Product Number | T38113 |