TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
T4145415021-001
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.1205
$5.1205
10
$4.48875
$44.8875
30
$4.37095
$131.1285
80
$4.276786
$342.14288
230
$4.018338
$924.21774
440
$3.994836
$1757.72784
950
$3.73634
$3549.523
2400
$3.336856
$8008.4544
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 250V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Contact Finish Thickness - Mating | Flash |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-2 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Industrial |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | B |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | Bulkhead |
| Series | M12 |
| Shell Material | Copper Alloy |
| Package | Tray |
| Base Product Number | T41454 |