KEMET
제품 번호:
T543O157M025AHE045
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT POLY 150UF 25V 2924
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.165
$10.165
10
$9.6558
$96.558
50
$8.13124
$406.562
100
$7.62299
$762.299
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | O |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | COTS |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 45mOhm @ 100kHz |
| Series | KO-CAP® T543 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2924 (7360 Metric) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 150 µF |
| Features | High Reliability |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | T543O |