Microchip Technology
제품 번호:
T5753-6AQJ-66
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
RF TX IC ASK 310-350MHZ 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Transmitting | 9mA |
| Applications | TPM (Tire Pressure Monitor) |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Power - Output | 8dBm |
| Modulation or Protocol | ASK, FSK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 4V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Data Rate (Max) | 32kBaud |
| Frequency | 310MHz ~ 350MHz |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |