VACUUMSCHMELZE
제품 번호:
T60405S6123X401
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 832UH 20A 4LN 860 OHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.117
$14.117
10
$13.6344
$136.344
25
$12.95268
$323.817
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Impedance @ Frequency | 860 Ohms @ 100 kHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Height (Max) | 1.311" (33.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 8 PC Pin |
| Number of Lines | 4 |
| Current Rating (Max) | 20A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | VACUUMSCHMELZE |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Box |
| Inductance @ Frequency | 832 µH @ 100 kHz |