Panduit Corp
제품 번호:
T70BIW8
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SOLID BASE SCREW 8'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$51.6705
$51.6705
10
$50.2398
$502.398
25
$48.80416
$1220.104
50
$47.36852
$2368.426
100
$45.933165
$4593.3165
500
$44.497772
$22248.886
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Solid (Raceway), Base |
| Color | White, Off |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Way® T-70 |
| Length | 8.00' (2.44m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Impact Resistant, Tamper Resistant |
| Height | 1.770" (44.96mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 4.071" (103.40mm) |
| Base Product Number | T70B |