TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
T9AS5L22-12
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.505
$7.505
10
$7.0376
$70.376
25
$6.25594
$156.3985
50
$5.9432
$297.16
100
$5.630365
$563.0365
250
$5.004752
$1251.188
500
$4.691955
$2345.9775
1000
$4.379158
$4379.158
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 277VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Current | 75 mA |
| Coil Resistance | 155 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | T9A |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T9AS5 |