TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
T9GV1L14-5
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.1065
$3.1065
10
$2.9146
$29.146
25
$2.59084
$64.771
50
$2.46107
$123.0535
100
$2.331585
$233.1585
250
$2.07252
$518.13
500
$1.942978
$971.489
1000
$1.813455
$1813.455
5000
$1.748684
$8743.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Switching Voltage | 480VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 180 mA |
| Coil Resistance | 28 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | T9G |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 22 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T9GV1 |