TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
T9GV2L24-110
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 110V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.068
$7.068
10
$6.62815
$66.2815
25
$5.89152
$147.288
50
$5.59683
$279.8415
100
$5.302235
$530.2235
250
$4.713064
$1178.266
500
$4.418488
$2209.244
1000
$4.123931
$4123.931
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Switching Voltage | 480VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Current | 8.2 mA |
| Coil Resistance | 13.4 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 11 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPST-NC (1 Form B) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | T9G |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 110VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 82.5 VDC |
| Release Time | 22 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T9GV2 |