/ Circuit Breakers / TA45-ABFBFJ21C0-AZM02
minImg
TA45-ABFBFJ21C0-AZM02
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFBFJ21C0-AZM02
제조업체:
SCHURTER Inc.
설명:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
사용자 가이드
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Current Rating (Amps) 2.1A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V