/ Circuit Breakers / TA45-ABFGMJ13C0-AZM01
minImg
TA45-ABFGMJ13C0-AZM01
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFGMJ13C0-AZM01
Current Rating (Amps) 1.3A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V