/ Circuit Breakers / TA45-ABFRTJ14C0-AZM12
minImg
TA45-ABFRTJ14C0-AZM12
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFRTJ14C0-AZM12
Current Rating (Amps) 1.4A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V