/ Circuit Breakers / TA45-ABFWM045C0-AZM02
minImg
TA45-ABFWM045C0-AZM02
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFWM045C0-AZM02
Current Rating (Amps) 4.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V