/ Circuit Breakers / TA45-ABFXLJ22C0-AZM03
minImg
TA45-ABFXLJ22C0-AZM03
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFXLJ22C0-AZM03
Current Rating (Amps) 2.2A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V