/ Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ16C0
minImg
TA45-ABFXTJ16C0
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFXTJ16C0
Current Rating (Amps) 1.6A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V