/ Circuit Breakers / TA45-ABFYRJ18C0-AZM11
minImg
TA45-ABFYRJ18C0-AZM11
SCHURTER Inc.
제품 번호:
TA45-ABFYRJ18C0-AZM11
Current Rating (Amps) 1.8A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V