CUI Devices
제품 번호:
TBL001-500-12GY-2GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.869
$2.869
10
$2.1736
$21.736
27
$2.014703
$54.396981
54
$1.811508
$97.821432
81
$1.767352
$143.155512
243
$1.546467
$375.791481
459
$1.413923
$648.990657
945
$1.28136
$1210.8852
4914
$1.126719
$5536.697166
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 12 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-20 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TBL001-500 |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | CUI Devices |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Interlocking (Side), Push Button Actuated |
| Package | Tray |
| Current | 5 A |
| Base Product Number | TBL001 |