CUI Devices
제품 번호:
TBL009-254-22GY-2GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.731
$4.731
10
$3.60525
$36.0525
25
$3.3763
$84.4075
40
$3.001288
$120.05152
132
$2.93608
$387.56256
264
$2.707718
$714.837552
528
$2.446716
$1291.866048
1056
$2.16943
$2290.91808
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 22 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TBL009-254 |
| Voltage | 150 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | CUI Devices |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side), Push Button Actuated |
| Package | Tray |
| Current | 5 A |
| Base Product Number | TBL009 |