CUI Devices
제품 번호:
TBL009V-254-13GY-2GY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.13275
$21.3275
25
$1.99804
$49.951
40
$1.776025
$71.041
80
$1.737436
$138.99488
320
$1.602327
$512.74464
640
$1.447886
$926.64704
960
$1.283792
$1232.44032
5120
$1.206566
$6177.61792
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Push Button Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 13 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | TBL009V-254 |
| Voltage | 150 V |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | CUI Devices |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side), Push Button Actuated |
| Package | Tray |
| Current | 5 A |
| Base Product Number | TBL009 |