Amphenol Times Microwave Systems
제품 번호:
TC-600-HNMC
패키지:
-
배치:
-
설명:
HN-MALE (PLUG) CLAMP CONNECTOR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$88.3595
$88.3595
10
$81.0825
$810.825
25
$77.96422
$1949.1055
50
$75.3654
$3768.27
100
$71.20725
$7120.725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 1500 V |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | TC |
| Cable Group | LMR-600 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | HN Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Clamp |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | TC-600 |