Mini-Circuits
제품 번호:
TC1-1-13MX+
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1:1 CORE & WIRE TRANSFORMER, 4.5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.6635
$12.6635
20
$2.53745
$50.749
50
$1.64141
$82.0705
100
$1.25875
$125.875
200
$1.16812
$233.624
500
$1.14
$570
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 4.5MHz ~ 3GHz |
| Series | - |
| Phase Difference | 3° |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm |
| Package / Case | 6-SMD (5 Leads), Flat Lead |
| Return Loss (Min) | 6.79dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 3dB |
| Product Status | Active |