Essentra Components
제품 번호:
TCBS-4-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 1/4"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
5
$0.4332
$2.166
10
$0.361
$3.61
25
$0.33934
$8.4835
50
$0.3249
$16.245
100
$0.288705
$28.8705
250
$0.274284
$68.571
500
$0.259844
$129.922
1000
$0.245414
$245.414
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, TCBS |
| Length - Overall | 0.654" (16.60mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | M3.5 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCBS-4 |