/ Card Guides / TCG1-3.925-23
minImg
TCG1-3.925-23
Essentra Components
제품 번호:
TCG1-3.925-23
제조업체:
Essentra Components
설명:
TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.925"
재고 : 917
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Series Richco, TCG
For Use With/Related Products 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards
Mfr Essentra Components
Accessory Type Polycarbonate, Snap-In Mount, 3.925" (99.70mm)