Floyd Bell Inc
제품 번호:
TCH-V86-530-S(F)
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 35.8MM PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.7225
$15.7225
10
$14.13125
$141.3125
25
$12.9428
$323.57
50
$11.7211
$586.055
100
$10.26836
$1026.836
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.250" (31.75mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Current - Supply | 4 ~ 40mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.409" Dia (35.80mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 5 ~ 30V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Turbo |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Operating Mode | Chime |
| Frequency | 2.9kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCH-V86 |