Samtec Inc.
제품 번호:
TCSD-05-D-16.00-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.024
$17.024
10
$14.75635
$147.5635
25
$13.9859
$349.6475
50
$13.78317
$689.1585
100
$12.16171
$1216.171
250
$11.350904
$2837.726
500
$11.107647
$5553.8235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 1.33' (406.40mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-05 |
| Cable Termination | IDC |