Samtec Inc.
제품 번호:
TCSD-05-S-12.00-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE ASSEM 2MM 10PS SGL END 12"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.526
$10.526
10
$9.47435
$94.7435
25
$8.92468
$223.117
50
$8.69592
$434.796
100
$8.467065
$846.7065
250
$7.55174
$1887.935
500
$7.094068
$3547.034
1000
$6.270238
$6270.238
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Connector Type | Socket to Cable |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-05 |
| Cable Termination | IDC |