Samtec Inc.
제품 번호:
TCSD-06-D-02.00-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.3165
$14.3165
10
$12.68535
$126.8535
25
$12.19762
$304.9405
50
$11.7097
$585.485
100
$11.059235
$1105.9235
250
$10.083376
$2520.844
500
$9.432854
$4716.427
1000
$8.652192
$8652.192
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.167' (50.80mm, 2.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-06 |
| Cable Termination | IDC |