TCSD-15-D-02.10-01-N
Samtec Inc.
제품 번호:
TCSD-15-D-02.10-01-N
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.175' (53.34mm, 2.10")