/ Rectangular Cable Assemblies / TCSD-25-S-07.87-01-N-RW
minImg
TCSD-25-S-07.87-01-N-RW
Samtec Inc.
제품 번호:
TCSD-25-S-07.87-01-N-RW
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Series Tiger Eye™ TCSD
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")