Switch Components
제품 번호:
TD1-1F-DC-3-P
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DIECAST SPDT ON-OFF-ON PLATED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.106
$7.106
10
$6.8001
$68.001
25
$6.3916
$159.79
50
$6.14555
$307.2775
100
$5.7266
$572.66
250
$5.24875
$1312.1875
500
$4.77375
$2386.875
1000
$4.37
$4370
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Bushing Thread | M12 x 0.75 |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Flatted |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 50A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 29.30mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TD1 |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-Off-On |
| Electrical Life | 6,000 Cycles |
| Mfr | Switch Components |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TD1-1F |
| Actuator Material | - |