STMicroelectronics
제품 번호:
TDA7264
제조업체:
패키지:
8-Multiwatt
배치:
-
설명:
IC AMP AB STEREO 25W 8MULTIWATT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.227
$8.227
10
$7.42995
$74.2995
25
$7.08434
$177.1085
100
$6.151155
$615.1155
250
$5.874724
$1468.681
500
$5.356366
$2678.183
1000
$4.890172
$4890.172
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 25W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-Multiwatt |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | Multiwatt-8 (Straight Leads) |
| Voltage - Supply | ±5V ~ 22.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TDA7264 |