STMicroelectronics
제품 번호:
TDA7296
제조업체:
패키지:
15-Multiwatt
배치:
-
설명:
IC AMP AB MONO 60W 15MULTIWATT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.8635
$8.8635
10
$8.00755
$80.0755
25
$7.63496
$190.874
100
$6.629385
$662.9385
250
$6.331446
$1582.8615
500
$5.772808
$2886.404
1000
$5.270362
$5270.362
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 60W x 1 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-Multiwatt |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | Multiwatt-15 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Voltage - Supply | ±10V ~ 35V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TDA7296 |