STMicroelectronics
제품 번호:
TDA7498ETR
제조업체:
패키지:
PowerSSO-36 EPU
배치:
-
설명:
IC AMP D MONO/STER 220W PWRSSO36
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.5405
$8.5405
10
$7.71685
$77.1685
25
$7.35756
$183.939
100
$6.38856
$638.856
250
$6.101432
$1525.358
500
$5.563048
$2781.524
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 220W x 1 @ 3Ohm; 160W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 EPU |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 36-PowerFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 14V ~ 36V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TDA7498 |