DB Unlimited
제품 번호:
TE122701-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER ELECTRO 1.5V 12MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.026
$1.026
10
$0.855
$8.55
25
$0.79192
$19.798
40
$0.746225
$29.849
150
$0.701794
$105.2691
450
$0.604941
$272.22345
1050
$0.565944
$594.2412
4950
$0.53636
$2654.982
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Current - Supply | 70mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 3V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 88dB @ 1.5V, 10cm |
| Technology | Electromechanical |
| Mfr | DB Unlimited |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 2.731kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Tray |