NXP USA Inc.
제품 번호:
TEA2017AAT/2Y
제조업체:
패키지:
16-SO
배치:
-
설명:
IC LLC/PFC CONFIG PWR CTRL SO16
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.306
$3.306
10
$2.96685
$29.6685
25
$2.80478
$70.1195
100
$2.43086
$243.086
250
$2.30622
$576.555
500
$2.069366
$1034.683
1000
$1.745254
$1745.254
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Digital Power Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 36V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | TEA2017 |